Projekty UE

Zaproponuj projekt

Europejski fundusz społeczny Mamy doświadczenie w realizacji projektów szkoleniowych współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS). Poszukujemy Partnerów do projektów edukacyjnych, których część składową będą stanowiły szkolenia e-learning. Bogata baza naszych kursów może stanowić znakomite uzupełnienie szkoleń tradycyjnych w realizowanych projektach. Oczekujemy propozycji z Państwa strony.

Jestem zainteresowany wykorzystaniem e-learningu w projekcie UE


Doradzamy i informujemy

Na podstawie informacji o Państwa firmie doradzamy i informujemy: o dostępnych programach z uwzględnieniem profilu działalności Państwa firmy, z których programów możecie Państwo skorzystać, o warunkach otrzymania dotacji oraz o terminie i miejscu, w którym należy złożyć wniosek.


Wypełniamy i składamy wnioski

W ramach partnerstwa oferujemy dostęp do: wzorów wniosków i załączników realizowanych projektów, użytecznych przykładów oraz porad, jak skutecznie wypełnić wniosek aby otrzymać dofinansowanie na realizację projektu. Dodatkowo zapewniamy opiekę specjalistów nad przebiegiem realizacji wniosku.

Jeśli nie wiesz jak napisać wniosek, albo z którego programu pomocowego skorzystać, jeżeli potrzebujesz porady, sprawdzenia wniosku, lub masz inne pytania związane z wnioskowaniem o dotację - wyślij zapytanie do naszych specjalistów na adres: projekty_ue@4system.com
Logowanie

Zaloguj

Utwórz nowe konto
Pakiety szkoleń
Specjalna oferta szkoleniowa dla pracowników firm i korporacji...
Rozwój pracowników - dział szkoleń sfinansuje to...
Zgłoś się, a skontaktujemy się z Twoim działem szkoleń...
Partnerzy
Rozszerz swoją ofertę bez kosztów...
Zobacz jak łatwo zarabiać na szkoleniach online...
Podążaj za najnowszymi trendami w dziedzinie szkoleń...
e-learning powered by 4system