Przewodnik

Przewodnik – kursy online REJESTRACJA
Aby stać się pełnoprawnym użytkownikiem portalu należy się zarejestrować. W tym celu można wybrać opcję "Utwórz nowe konto" z prawej strony ekranu. Rejestracja zajmie kilka chwil, należy podać Imię, Nazwisko, E-mail oraz zaakceptować Regulamin. Po wybraniu przycisku "Zapisz" system generuje link aktywacyjny, który wysyłany jest na adres e-mail podany przez użytkownika w formularzu rejestracji. Jeżeli adres e-mail był nieprawidłowy, wiadomość aktywacyjna nie dotrze do adresata i konto nie zostanie założone. Jako ostatni etap rejestracji użytkownik powinien odebrać wiadomość i uruchomić link aktywacyjny. Konto zostanie aktywowane i można przystąpić do logowania.

LOGOWANIE
Po rejestracji w systemie można logować się i w pełni korzystać z serwisu. Opcja zaloguj widoczna jest z prawej strony ekranu. Zalogowany użytkownik może zamawiać kursy.

PROCES ZAMÓWIENIA
Zamawiać kursy może tyko użytkownik zalogowany. Aby zamówić wybrany kurs wystarczy kliknąć przycisk „Zamów” w opisie danego kursu. Jeżeli użytkownik w danej chwili nie jest zalogowany zostanie automatycznie przeniesiony do strony logowania. Proces zamówienia składa się z kliku krótkich etapów i zajmie tylko kilka chwil. Należy podać dane do faktury oraz wybrać formę płatności. Zalecamy wybór opcji AllPay, gdyż w tym przypadku szybciej otrzymujemy potwierdzenie wpłaty i czas oczekiwania na szkolenie jest krótszy. W trakcie procesu zamówienia system wysyła na adres e-mail Klienta fakturę pro forma, która stanowi dowód zakupu. Status zamówienia można sprawdzić w zakładce "Moje szkolenia/ Zamówienia". Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie udostępniamy kurs na koncie Klienta na okres 2 miesięcy, a faktura VAT wysyłana jest na podany adres.

PRZEBIEG SZKOLENIA
Kursy zamieszczone na portalu są w pełni przeprowadzane zdalnie - przez Internet. Po zamówieniu kurs udostępniany jest na koncie użytkownika w zakładce "Moje szkolenia". Kurs dostępny jest przez okres 2 miesięcy od daty zaksięgowania wpłaty. Proces szkolenia przebiega indywidualnie dla każdego kursanta. Po udostępnieniu kursu można uczyć się w dowolnym czasie oraz miejscu - wystarczy komputer z przeglądarka internetową i dostęp do Internetu. Użytkownik może o dowolnym czasie rozpocząć lub przerwać szkolenie, aby powrócić do niego w dogodnej chwili. To kursant decyduje kiedy i jak długo chce się szkolić. Ilość wejść do kursu jest nieograniczona. Po wyjściu z kursu dane są zapisywane, po to aby powrócić do miejsca w którym się zakończyło.

Po zakończeniu kursu, w większości przypadków udostępniany jest egzamin w formie testu, również online. Po zaliczeniu egzaminu wystawiamy odpowiedni Certyfikat.


W przypadku pytań służymy pomocą
e-mail: e-szkolenia@4system.com
Logowanie

Zaloguj

Utwórz nowe konto
Pakiety szkoleń
Specjalna oferta szkoleniowa dla pracowników firm i korporacji...
Rozwój pracowników - dział szkoleń sfinansuje to...
Zgłoś się, a skontaktujemy się z Twoim działem szkoleń...
Partnerzy
Rozszerz swoją ofertę bez kosztów...
Zobacz jak łatwo zarabiać na szkoleniach online...
Podążaj za najnowszymi trendami w dziedzinie szkoleń...
e-learning powered by 4system