FAQ
Często zadawane pytania:


1. Czym jest e-learning?

E-learning można określić, bardzo ogólnie, jako metodę nauczania wykorzystującą nowoczesne technologie informatyczne. Obejmuje ona zróżnicowane działania dydaktyczne (np. samokształcenie, wykłady online, dyskusje i pracę grupową online) prowadzone z użyciem różnych technologii i urządzeń (szkolenia w Internecie, firmowym intranecie, na CD-romach, urządzeniach przenośnych itp.).

2. Jakie są wady i zalety e-learningu?

Główne zalety e-learningu to przede wszystkim: redukcja kosztów szkolenia; oszczędność czasu wynikająca z eliminacji czynności przygotowawczych; duża efektywność szkoleń uzyskiwana poprzez odpowiednie skonstruowanie materiału dydaktycznego, możliwości modelowania oraz dostarczania użytkownikom najnowszych i najpotrzebniejszych treści szkoleniowych. Słabe strony tej metody to głównie: mniejsza możliwość zastosowania w przypadku szkoleń z umiejętności miękkich i bardziej ograniczone możliwości interakcji z innymi uczestnikami szkoleń.

3. Co to jest kursy-online.4system.com?

Portal kursy-online.4system.com to sklep internetowy oferujący szkolenia e–learningowe o różnorodnej tematyce. Po zakupie i dokonaniu płatności użytkownik otrzymuje dostęp do wybranego szkoleni na określony czas. Szkolenie odbywa się zdalnie, bezpośrednio w imagesu kursy-online.

4. W jaki sposób mogę się zarejestrować?

Proces rejestracji jest bardzo prosty. W panelu logowania należy wybrać opcję „Utwórz nowe konto”, a następnie poprawnie wypełnić pola formularza. Kolejnym krokiem jest uruchomienie linku aktywacyjnego, który zostanie przesłany na podany adres e-mail. Użytkownik otrzyma także tymczasowe hasło dostępu, które może zmienić w swoim profilu w systemie.

5. Ile kosztuje rejestracja i użytkowanie systemu?

Rejestracja jest całkowicie darmowa. Samo użytkowanie systemu i przeglądanie oferty również jest bezpłatne. Jedyne koszty, jakie poniesie użytkownik to zakup dostępu do wybranych szkoleń.

6. W jaki sposób mogę zakupić szkolenie?

Proces zamówienia szkolenia jest bardzo prosty i składa się z kilku kroków. Wystarczy wybrać „Zamów” przy opisie danego szkolenia a następnie podać niezbędne dane i wybrać metodę płatności. Zamówienie zostanie potwierdzone stosownym e-mailem. Po zaksięgowaniu odpowiedniej kwoty na naszym koncie przydzielamy dostęp do szkolenia na określony okres czasu.

7. Jestem osobą prywatną. Czy ja również mogę zakupić szkolenie?

Tak. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak i osób prywatnych. Dla firm i instytucji oferujemy również atrakcyjne pakiety szkoleń.

8. Jak można dokonać płatności?

System oferuje dwa rodzaje płatności. Pierwszy z nich odbywa się za pośrednictwem serwisu AllPay poprzez e-przelew lub kartę kredytową. W tym przypadku cały proces odbywa się automatycznie i nie wymaga podawania dodatkowych informacji. Drugim sposobem jest samodzielny przelew na nasze konto. Stosowne dane zostaną podane podczas procesu zamówienia.

9. Czy dokonywane płatności on-line są bezpieczne?

AllPay stosuje najbardziej zaawansowane ze wszystkich systemów płatności rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo dokonywanych transakcji on-line. Serwis posiada certyfikaty bezpieczeństwa najbardziej znanych i renomowanych instytucji na świecie, oraz posługuje się wysokiej klasy zabezpieczeniami. Wszystkie te czynniki pozwalają stwierdzić że system jest w pełni bezpieczny.

10. Jak dowiem się kiedy kończy się mój dostęp do kursu?

Po zalogowaniu w systemie dostępna jest zakładka „Moje szkolenia”, w której znajduje się pełna lista aktywnych kursów. Dostępna jest także historia odbytych szkoleń. Dodatkowo w sytuacji kończącego się czasu dostępu do szkolenia, użytkownik zostanie poinformowany poprzez e-mail.

11. Na jaki okres czasu mogę wykupić szkolenie?

Dostęp do kursu obejmuje 2 miesiące. Po zakończeniu tego okresu można wykupić dostęp na kolejny miesiąc.

12. Czy istnieje możliwość otrzymania faktury VAT za zakupione szkolenia?

Każdy użytkownik wpisuje dane do faktury w zakładce „Mój profil”. Dodatkowo w procesie zamówienia można dane zmienić. Po zatwierdzeniu zamówienia wysyłamy Fakturę pro forma na adres e-mail. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie wystawiamy Fakturę VAT, która zostaje przesłana pocztą tradycyjną.

13. Gdzie znajdę informacje o dostępnych szkoleniach, historię szkoleń i statystki?

Po zalogowaniu się w systemie dostępna jest zakładka „Moje szkolenia”. Można tam sprawdzić listę dostępnych szkoleń, historię i dane o zamówieniach.

14. Jak skorzystać z kodu promocyjnego, który posiadam?

Kod promocyjny wpisuje się podczas procesu zamówienia, czyli po wybraniu przycisku „Zamów” przy opisie szkolenia. Po zaakceptowaniu, użytkownik zostanie poinformowany o nowej cenie szkolenia.

15. Chcę zakupić szkolenia dla grupy pracowników. Jak mogę to zrobić?

Posiadamy w swojej ofercie atrakcyjne pakiety dla firm. W celu zamówienia kursów dla grupy pracowników wystarczy się z nami skontaktować i podać szczegóły zamówienia. Można to zrobić klikając na link w zakładce „Pakiety szkoleń”. W odpowiedzi prześlemy Państwu indywidualną ofertę, która pozwoli znacznie obniżyć koszty szkolenia.

16. Czy istnieje możliwość dołączenia warsztatów praktycznych do zakupionego szkolenia e-learning?

Tak. Oferujemy warsztaty tematyczne i pakiety konsultacji w ramach elementów dodatkowych szkolenia. Są one dostosowane do tematyki kursu i kierowane do każdego użytkownika indywidualnie. Aby zamówić wybrane elementy dodatkowe należy się z nami skontaktować, klikając na link w opisie szkolenia.

17. Czy muszę posiadać połączenie do Internetu, aby korzystać ze szkolenia?

Tak. Po zakupieniu dostępu do wybranego kursu, można się szkolić w dowolnym miejscu na Ziemi, jednak warunkiem koniecznym jest posiadanie połączenia z Internetem.

18. Jaka musiałaby być przepustowość łącza internetowego aby kursy działały poprawnie?

Wymagane jest stałe podłączenie do Internetu o przepustowości minimum 128kb/s. Zaleca się jednak łącze 256kb/s.

Inne pytania:
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje wątpliwości napisz do nas. Odpowiemy na Twoje pytanie najszybciej jak to możliwe.
Logowanie

Zaloguj

Utwórz nowe konto
Pakiety szkoleń
Specjalna oferta szkoleniowa dla pracowników firm i korporacji...
Rozwój pracowników - dział szkoleń sfinansuje to...
Zgłoś się, a skontaktujemy się z Twoim działem szkoleń...
Partnerzy
Rozszerz swoją ofertę bez kosztów...
Zobacz jak łatwo zarabiać na szkoleniach online...
Podążaj za najnowszymi trendami w dziedzinie szkoleń...
e-learning powered by 4system